16:15   22.10.2024.

Datum : 01. septembar 2023. godine

Na osnovu člana 33 Statuta BOWLING Saveza Srbije predsednik BSS saziva

OSMU REDOVNU SEDNICU SKUPŠTINE DRUŠTVA

sa sledećim dnevnim redom:

1.  Utvrdjivanje kvoruma
  2.  Izbor predsednika Bowling Saveza Srbije
  3.  Izbor generalnog sekretara Bowling Saveza Srbije
  4.  Izbor članova UO Bowling Saveza Srbije
  5.  Izbor članova NO Bowling Saveza Srbije
  6.  Izbor zastupnika Bowling Saveza Srbije
  7.  Razno

Sednica Skupštine održaće se u prostorijama Društva, u Zemunu, ulica Dobanovačka 56, dana 11. septembra 2023. godine, sa početkom u 18,00 časova.

Na sednicu se pozivaju, zbog ograničenog prostora, po jedan predstavnik svih redovnih članova, koji mora imati pisano Ovlašćenje od strane predsednika kluba, da predstavlja klub na konkretnoj sednici Skupštine.
Sednica skupštine je otvorenog tipa i pozivaju se predstavnici ostalih timova, koji su trenutno neaktivni, kao i predstavnici novoosnovanih timova, zainteresovanih da igraju prvu lige Srbije da uzmu učešće u radu Skupštine, bez prava odlučivanja. Takodje, zbog ograničenog prostora molimo da dodje po jedan predstavnik ovih klubova.
Pozivaju se predstavnici kuglana u kojima se održavaju prvenstva Srbije da prisustvuju sednici i mogu uzeti učešće u radu Skupštine bez prava odlučivanja.

dostaviti:

• članovima Skupštine