08:11   19.03.2024.

srpskienglish

OBAVEŠTENJA VEZANA ZA BIZNIS LIGU ANTHONYS HANDMADE 2020/21.

Finale Biznis lige

FINALE BIZNIS LIGE

FINALNI DEO  ZAKAZAN JE ZA PONEDELJAK 05.07.2021. SA POCETKOM

18 h

COLOSSEUM –SPLIT HAPPENS             ( staze 1 i 2)

STRUMFOVI-EUROCAR                          ( staze 3 i 4)

SPLIT HAPPENS   - STRUMFOVI            ( staze 1 i 2)

EUROCAR  –COLOSSEUM                       ( staze 3 i 4)

STUMFOVI-COLOSSEUM                         (staze 1 I 2 )

SPLIT HAPPENS –EUROCAR                    (staze 3 I 4 )

Poslednja izmena 01.07.2021. u 10:30

Finale Biznis lige

FINALE BIZNIS LIGE

STEP 1

Ekipe koje su posle ligaškog dela  zauzele od 3 do 10 mesta igraju jedan meč (nokaut sistem) i to po formatu

3-10, 4-9, 5 -8 i 6 -7

18 h

ARENA SPORT –LAGANI ENEOS           ( staze 1 i 2)

STRUMFOVI-PEACHWISE                       ( staze 3 i 4)

SPLITERI    - MENSA                                 ( staze 5 i 6)

EUROCAR  –NL                                          ( staze 7 i 8)

STEP 2

19 h

POBEDNIK IZ MEČA  A3-A10 PROTIV POBEDNIKA A4- A9 ( staze 1 i 2)

POBEDNIK IZ MEČA  A5 –A8 PROTIV POBEDNIKA MECA A6-A7 ( staze 3 i 4)

FINALNI DEO (STEP 3) ZAKAZAN JE ZA PONEDELJAK 05.07.2021. SA POCETKOM OD 18 H.

Poslednja izmena 23.06.2021. u 22:36

Pravilnik

ANTHONYS HANDMADE BOWLING BIZNIS LIGA

2020. – 2021.

PRAVILNIK

1. Minimalan broj prijavljenih igrača jednog tima je 4, a ukupan broj igrača istog je 10,  s’ tim da na jednom nastupu ne postoji pravo zamene.
  2. Ukoliko na početku susreta u timu fali jedan igrač, utakmica se može odigrati tako što se na mesto četvrtog igrača upisuje BLIND, a isti donosi rezultat svojoj ekipi u visini od 90  poena, bez dodavanja bilo kakvog hendikepa.
  3. Hendikep je fiksni za svaku utakmicu - muškarci 30, žene i deca ispod 18 godina 40.
  4. Ukoliko u jednom timu fali više od jednog igrača na početku susreta, isti automatski gubi utakmicu.
  5. Tim koji se ne pojavi na utakmici, a nije 48h ranije prijavio svoj nedolazak i zatražio odlaganje susreta, istu utakmicu gubi rezultatom 10:0, a “pobedničkoj” ekipi se upisuje dotadašnji prosek srušenih pinova.
  6.  Postoji opcija pomeranja odigravanja kola, u slučaju nemogućnosti dolaska jedne od ekipa, samo ukoliko se ekipa koja nije odlagala susret, slaze sa tim da se odlozena utakmica odigra sledeceg ponedeljka od 17h, (ili 18h ukoliko za to budu postojali uslovi) tj. sat vremena pre sledećeg regularnog kola Biznis lige. U suprotnom, ekipa koja ne odlaze susret, pobedjuje sluzbenim rezultatom 10:0.
  7. Kapiten svakog tima, dužan je da 15 min pre početka utakmice prijavi  sastav istog.
  8. Redosled nastupa svakog pojedinca biće napravljen na osnovu dotadašnjeg rezultata, i to, od najboljeg ka najlošijem.
  9. Svaki igrač se prvobitno takmiči protiv istorangiranog iz suparničkog tima, a pobednici tih duela donose svojim ekipama po 2 boda. Ukoliko je ovaj rezultat nerešen, oba takmičara osvajaju po 1 bod.
  10. Tim koji je srušio veći broj pinova, osvaja dodatna 2 boda. Ukoliko je ukupan broj srušenih pinova identičan, svaka ekipa osvaja po 1 bod.
  11. Pobednička ekipa osvaja 2 boda na takmičarskoj tabeli, dok joj nerešen rezultat donosi 1 bod na istoj.
  12. Ukoliko na tabeli dve ili više ekipa imaju isti broj bodova, prednost stiče ona ekipa koja ima veći broj srušenih pinova u totalnom zbiru.
  13. Deset najbolje plasiranih ekipa ostvaruje pravo na učešće u play off-u, i borbu za najviši plasman.
  14. Za sve rezultate i statistike ekipa i pojedinaca, validan je sajt Bowling Saveza Srbije   www.bowlingsavezsrbije.com
  15. Pravo na hendikep imaju svi ucesnici koji u poslednje dve sezone nisu bili registrovani kao igraci BSS.
  16. Pravo na ucesce u finalnom delu takmicenja (play off) imaju samo oni takmicari koji su ispinili kvotu od minimum 50% nastupa tokom prvog dela takmicenja.

Poslednja izmena 14.10.2020. u 09:04

Pravilnik finalnog razigravanja

ANTHONYS BOWLING BIZNIS LIGA

PRAVILNIK FINALNOG RAZIGRAVANJA

Posle završenog ligaškog dela Biznis lige, dve prvoplasirane ekipe  idu direktno u finalno razigravanje .

STEP 1

A3- A10, A4-A9, A5 –A8  i A6- A7...

STEP 2

Pobednici ovih mečeva idu u drugu rundu takmičenja koje je igra po formatu:

POBEDNIK IZ MEČA  A3-A10 PROTIV POBEDNIKA A4- A9

POBEDNIK IZ MEČA  A5 –A8 PROTIV POBEDNIKA MECA A6-A7

STEP 3

2 ekipe koje su posle ligaškog dela zauzele prva mesta i 2 ekipe koje su posle razigravanja (STEP 2) izborile plasman u dalji tok takmičenja .

Sistem takmičenja  je da svi međusobno igraju i posle tih mečeva dobijamo  pobednika ANTHONYS HANDMADE biznis lige za sezonu 2020/21.

TAČAN DATUM I TERMINI ODIGRAVANJA ZAVRŠNOG DELA ANTHONYS HANDMADE BIZNIS LIGE  BIĆE NAKNADNO OBJAVLJENI.

Poslednja izmena 14.10.2020. u 09:02