OBAVEŠTENJA VEZANA ZA BIZNIS LIGU STONES 2009/10.
PLAY OFF!!!! Biznis liga Sombor. FINALE!!!!
ZAVRŠENA REGIONALNA BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES SOMBOR 2009-2010
U SARADNJI SA BOWLING SAVEZOM SRBIJE A U ORGANIZACIJI BOWLING CENTRA BOWLINGSTONES SOMBOR ZAVRŠENA JE BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES SOMBOR 2009-2010
POSLE ODIGRANOG PLAY OFF DELA REDOSLED JE SLEDEĆI
1. ČISTOĆA 1
2. TRILER
3. TRA DUGA 1
4. BOWLING STARS YUNITED
5. GRADING
6. HEAT WAVE
7. MJ JOVIĆ
8. REMEKO
EKIPE GRADINGA I TRA DUGE 1 SU PROŠLE PRVI KRUG PLAY OFF U DRUGOM KRGU ČISTOĆA 1 JE ELIMINISALA GRADING A TRA DUGA 1 POBEDILA I HEAT WAVE
U POLUFINALNIM MEČEVIMA ČISTOĆA JE POBEDILA BOWLING STARS UNITED A TRILER TRA DUGU 1
U BORBI ZA TREĆE MESTO TRA DUGA 1 JE BILA BOLJA OD BOWLING STARS UNITED-A
PRVO MESTO OSVOILA JE ČITSTOĆA 1 POBEDOM NAD TRILEROM
SVI MEČEVI SU BILI UZBUDLJIVI I NEIZVESNI DO ZADNJEG HICA
NAJBOLJI IGRAČ BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR U SEZONI 2009-2010 JE
1.MILAN TRKLJA (TRILER) KOJI JE U FINALNOM RAZIGRAVANJU POBEDIO
2 JANJIĆ MARKA ČISTOĆA 1 DRUGI I
3.ZORANA TERZICA (REMEKO) TREĆI KAO I
4.STOJAČIĆ DEJAN (ORIS) ČETVRTI
ZA NAJBOLJU IGRAČICU PROGLAŠENA JE MARIJA TRKULJU (TRILER)
POBEDNIK U POGADJNJU STRAJKOVA (DESETKI) JE TOLIĆ NEDELJKO (GRADING)
U REVIJALNOM DELU KOJI JE JEDNAKO VAŽAN KAO I SPORTSKI JER JE BOWLING I SPORT I ZABAVA I ZADOVOLJSTO I RELAKSACIA IZVRŠEN JE I IZBOR
ZA NAJŠARMANTNIJU IGRAČICU U KOJEM JE POBEDILA MILKA MILJEŠIĆ (VIP GROUP)
KAO I ZA NAJVESELIJEG IGRAČA GDE JE JEDNOGLASNO PROGLAŠEN MITIĆ DRAGAN (GRADING).
VAŠ BOWLINGSTONES
Poslednja izmena 29.05.2010. u 13:35
U PETAK07.05.2010 GOD. OD 18 H ODIGRAĆE SE KVALIFIKACIJE ZA POPUNU 8 MESTA PLAY OFF DELA TAKMIČENJA BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES SOMBOR 2010 GOD.
EKIPE KOJE SU IZBORILE UČEŠĆE U KVALIFIKACIJAMA SU
AZULI
ELEKTROVOJVODINA
SOMBORSKE NOVINE
GRADING
POŠTO EKIPA ČONOPLJE IZ OBJEKTIVNIG RAZLOGA NE MOŽE ODIGRATI PLAUY OFF DEO ZA 8 MESTO SE RAVNOPRAVNO BORE SLEDEĆE EKIPE KOJE SU IMALE ISTI BROJ BODOVA.
NA LICU MESTA BIĆE IZVUČENI PAROVI I STAZE NA KOJIMA ĆE SE IGRATI PO PRINCIPU BEZ HENDIKEPA IGRAČ NA IGRAČA PO REJTNIGU KOJI JE TRENUTRNO VAŽEĆI IZ REDOVNOG DELA TAKMIČENJA.
SRTENI POBEDNIK ULAZI U FINALNI DEO PLAY OFF TAKMIČENJA BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR KOJI SE ODIGRAVA U SUBOTU 8.05.2010 GOD. SA POČETKOM U 20 H.
OVIM JOŠ JEDNOM POZIVAMO SVE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE DA DODJU NA ZAVRŠNI TURNIR DODELU NAGRADA I PRIZNANJA NAJBOLJIMA I OSTALIM ZASLUŽNIM IGRAČIMA KAO I DA POVEDU PRIJATELJE NA SVEČANU ZABAVU KOJA ĆE SE ODIGRAVATI U TOKU I NAKON TAKMIČENJA.
VAŠ BOWLINGSTONES Poslednja izmena 06.05.2010. u 17:56
23.kolo Bowling Stones Biznis lige
Ponedeljak 26.04.2010.
17:00 - Remecco-Narodna Apoteka
18:00 - CistocaII-Vip Group
19:00 - Cistoca I-Elektrovojvodina
20:00 - Tra-Duga I-I vojvodjanska
21:00 - Voban-M.J.
22:00 - Azuli-Pravnici
Cetvrtak 29.04.2010.
17:00 - Somborske Novine-Tra Duga II
18:00 - Heat Wave-Dom Ucenika
19:00 - Oris-Juventus
20:00 - B.S.U.-Zen
21:00 - Grading-Triler
22:00 - Gimnazija-Conoplja Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:04
22.kolo Bowling Stones Biznis lige
Ponedeljak 19.04.2010.
17:00 - Heat Wave-Gimnazija
18:00 - Oris-Elektrovojvodina
19:00 - Voban-Vip Group
20:00 - Cistoca I-Narodna Apoteka
21:00 - Grading-Pravnici
22:00 - Conoplja- Tra-Duga I
Cetvrtak 22.o4.2010.
17:00 - B.S.U.-I vojvodjanska
18:00 - Cistoca II-Dom Ucenika
19:00 - Zen-Tra-Duga II
20:00 - Somborske-Triler
21:00 - Remecco-Azuli
22:00 - M.J.-Juventus
Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:04
PLAY OFF!!!! Biznis liga Sombor.
POŠTOVANI UČESNICI BIZNIS BOWLING LIGE BOWLINGSTONES BLIŽI SE KRAJ REDOVNOG DELA LIGE TE VAS PODSEĆAMO DA PRVIH OSAM EKIPA ULAZI U PLAY OFF DEO.
SVE EKIPE KOJE IMAJU ISTI BROJ BODOVA A NALAZE SE ISPRED ILI IZA OSMOG MESTA RAZIGRAVAJU ZA OSMO MESTO PO PRINCIPU NAJBOLJE PLASIRAN DOCEKUJE KVALIFIKANTE OVE KVALIFIKACIJE SE IGRAJU U
ČETVRTAK 06.05.2010 GOD. OD 19 H
NA TAJ NAČIN DOBIJAMO 8 FINALISTA.
FINALE PLAY OFF TAKMIČENJA BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR ĆE SE ODRŽATI U SUBOTU 8 MAJA 2010 GOD. SA POČETKOM U 20 H KVALIFIKACIJE 5 I 8 A KVAL
20 H KVALIFIKACIJE 6 I 7 B KVAL
20 i 45 H ČETVRTFINALE 3 PROTIV POBEDNIKA A KVAL A POLUF
20 I 45 h ČETVRTFINALE 4 PROTIV POBEDNIKA B KVAL B POLUF
21 I 30 POLUFINALE 1 PROTIV POBEDNIKA A POLUFINALA
21 I 30 POLUFINALE 2 PROTIV POBEDNIKA B POLUFINALA
22 UTAKMICA ZA TREĆE MESTO
22 I 30 FINALNA UTAKVICA PLAY OFF TAKMIČENJA BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR
NAKON UTAKMICE DODELA NAGRADA I ZABAVA ZA SVE UČESNIKE I GOSTE BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR 2010 GOD.
EKIPAMA KOJE SU IZBORILE TAKMIČENJE U PLAY OFF TURNIRU ŽELIMO ŠTO BOLJE REZLTATE A SVE OSTALE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES I NJIHOVE PRIJATELJE POZIVAMO DA DODJU DA ZAJEDNO POZDRAVIMO PRVOG POBEDNIKA BIZNIS BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR I NAŠEG PREDSTAVNIKA U FINALU BIZNIS LIGA SRBIJE
ORGANIZATORI SU PRIPREMILI DOBRU ZABAVU I VELIK BROJ IZNENADJENJA ZA SVE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR
Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:03
15. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak:22.02.2010.
17:00 - Cistoca I - Voban
18:00 - Heat Wave - M.J.
19:00 - Triler - Narodna Apoteka
20:00 - Gimnazijalci - Zen
21:00 - Conoplja - Vip Group
22:00 - Tra-Duga II - Grading
Cetvrtak:25.02.2010.
17:00 - Dom Ucenika - I vojvodjanska Stapar
18:00 - Cistoca II - Oris
19:00 - Pravnici - Elektrovojvodina
20:00 - Tra-Duga I - B.S.U.
21:00 - Azuli - Somborske Novine
22:00 - Juventus - Remecco Poslednja izmena 25.02.2010. u 21:00
17. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak: 15.03.2010.
17:00 - Narodna Apoteka - Somborske Novine
18:00 - Remecco - Voban
19:00 - Dom Ucenika - Zen
20:00 - Vojvodjanska Stapar - Vip Group
21:00 - Pravnici - Juventus
22:00 - B.S.U. - Gimnazija
Cetvrtak:18.03.2010.
17:00 - Tra-Duga II - Tra-Duga I
18:00 - Cistoca I - Cistoca II
19:00 - Heat Wave - Oris
20:00 - Azuli - Grading
21:00 - Elektrovojvodina - Triler
22:00 - Conoplja - M.J.
Poslednja izmena 25.02.2010. u 19:00
Obaveštenje za učesnike Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor
U saglasnosti sa Bowling savezom Srbije i učesnicima ostalih Biznis liga koje se odigravaju pod okriljem Bowling saveza Srbije obaveštavamo Vas da će pobednik bowling Biznis lige Bowlingstones igrati sa ostalim pobednicima Biznis liga za osvajanje titule šampiona svih Biznis liga Srbije. Vreme i mesto ovih susreta bice naknadno utvrdjeni.
Pobednik Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor dobiće se nakon završetka redovnog takmičenja i odigravanja play off dela koji će biti igran u maju mesecu 2010 god. U play off deo ulazi 8 prvoplasiranih ekipa nakon redovnog dela takmičenja u Biznis ligi.
Play off se igra bez hendikepa i to na sledeći način:
Za 8 mesto igraju sve ekipe koje imaju isti broj bodova a nalaze se na pozicijama ispred ili iza osmog mesta i to po principu najbolje plasirana ekipa dočekuje kvalifikante.
Osam prvoplasiranih ekipa nastavlja takmičenje tako što prvoplasirani i drugoplasirani iz redovnog takmičenja ulaze u polufinale bez borbe trećeplasirani i četvrtoplasirani ulaze u četvrtfinale bez borbe.
U četvrtfinalu trećeplasirani dočekuje pobednika izmedju petoplasiranog i osmoplasiranog (A polufinalista) a četvrtoplasirani dočekuje pobednika šestoplasirani sedmoplasirani (B polufinalista)
U polufinalu prvoplasirani iz redovnog takmičenja igra protiv (B polufinalista) a drugoplasirani protiv (A polufinalista). Izgubljeni razigravaju za 3 mesto a pobednici igraju finale play off i dobijamo konačnog pobednika Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor.
Nakon finalnih borbi biće podeljene vredne nagradne i održana velika zabava za sve učesnike Bowling biznis lige Bowlingstones Sombor.
Svim ekipama želimo što bolje rezultate a najboljima da udju u Play off i pokušaju biti prvi pobednici prve Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor.
Vaš Bowlingstones
Poslednja izmena 07.02.2010. u 23:15
21.kolo Bowling Stones Biznis lige
Ponedeljak 12.04.2010.
17:00 - Elektrovojvodina-I vojvodjanska
18:00 - Gimnazija-Somborske
19:00 - M.J.-Remecco
20:00 - Tra-Duda II-Cistoca II
21:00 - Heat Wave-Voban
22:00 - Conoplja-Juventus
Cetvrtak 15.04.2010.
17:00 - Pravnici-Vip Group
18:00 - Tra-Duga I-Grading
19:00 - Azuli:B.S.U.
20:00 - Cistoca I-Oris
21:00 - Dom ucenika-Triler
22:00 - Narodna Apoteka-Zen Poslednja izmena 28.01.2010. u 20:02
20. kolo Bowling Stones Biznis lige
Ponedeljak 05.04.2010.
17:00 - Azuli-Heat Wave
18:00 - Cistoca I-Narodna Apoteka
19:00 - Zen-Triler
20:00 - Oris-Dom ucenika
21:00 - Tra-duga I-Remecco
22:00 - B.S.U.-Pravnici
Cetvrtak 08.o4.2010.
17:00 - Cistoca I-Gimnazija
18:00 - Juventus-Tra-duga II
19:00 - Somborske-I vojvodjanska
20:00 - M.J.-Vip Group
21:00 - Voban-Elektrovojvodina
22:00 - Grading-Conoplja Poslednja izmena 28.01.2010. u 19:50
19.kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak: 29.03.2010.
17:00 - Grading - Cistoce II
18:00 - Zen-Remecco
19:00 - Heat Wave-Somborske novine
20:00 - M.J.-Gimnazija
21:00 - B.S.U.-Cistoca I
22:00 - Voban-Azuli
Cetvrtak 01.04.2010.
17:00 - Oris-Tra-dugaI
18:00 - I vojvodjanska Stapar-Pravnici
19:00 - Triler-Conoplja
20:00 - Vip Group-Dom Ucenika
21:00 - Juventus-Narodna Apoteka
22:00 - Tra-Duga II-elektrovojvodina Poslednja izmena 28.01.2010. u 19:41
18. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak:22.03.2010.
17:00 - Oris - Grading
18:00 - Somborske novine - Cistoca I
19:00 - Tra-Duga I - Voban
20:00 - Zen - Heat Wave
21:00 - Tra-Duga II - Pravnici
22:00 - Juventus - Gimnazija
Cetvrtak: 25.03.2010.
17:00 - B.S.U. - Cistoca II
18:00 - Elektrovojvodina - Dom Ucenika
19:00 - Vip Group - Narodna Apoteka
20:00 - I vojvodjanska Stapar - Conoplja
21:00 - Triler - Remecco
22:00 - M.J. - Azuli Poslednja izmena 28.01.2010. u 16:40
16. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak:01.03.2010.
17:00 - Vip Group - Triler
18:00 - Narodna apoteka - B.S.U.
19:00 - Cistoca II - Heat Wave
20:00 - Conoplja - Voban
21:00 - Elektrovojvodina - Zen
22:00 - Pravnici - M.J.
Cetvrtak: 04.03.2010.
17:00 - I vojvodjanska Stapar - Juventus
18:00 - Azuli - Tra-Duga I
19:00 - Gimnazijalci - Grading
20:00 - Tra-Duga II - Cistoca I
21:00 - Remecco - Oris
22:00 - Dom Ucenika - Somborske Novine Poslednja izmena 28.01.2010. u 16:18
13. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak: 01.02.2010
17:00 - Azuli - Tra-Duga II
18:00 - Dom Ucenika - B.S.U.
19:00 - I vojvodjanska Stapar - M.J.
20:00 - Elektrovojvodina - Somborske novine
21:00 - Conoplja - Oris
22:00 - Triler - Juventus
Cetvrtak: 04.02.2010
17:00 - Vip Grupa - Zen
18:00 - Heat Wave - Cistoca I
19:00 - Remecco - Cistoca II
20:00 - Pravnici - Voban
21:00 - Narodna Apoteka - Grading
22:00 - Gimnazija - Tra-Duga I
Poslednja izmena 25.01.2010. u 17:02
Bowlingstones biznis liga 14. kolo
Ponedeljak: 07.02.2010.
17:00 - I vojvodjanska Stapar - Cistoca I
18:00 - Narodna Apoteka - Tra-Duga II
19:00 - Vip Group - Tra-Duga I
20:00 - Zen - Oris
21:00 - Juventus - Grading
22:00 - Somborske Novine - Voban
Cetvrtak: 11.02.2010.
17:00 - M.J. - B.S.U.
18:00 - Conoplja - Remecco
19:00 - Elektrovojvodina - Azuli
20:00 - Pravnici - Heat Wave
21:00 - Dom Ucenika - Gimnazija
22:00 - Triler - Cistoca II Poslednja izmena 25.01.2010. u 16:56
12. kolo Bowlingstones biznis lige
Ponedeljak: 24.01.2010.
17:00 - Narodna Apoteka - I vojvodjanska Stapar
18:00 - Azuli - Zen
19:00 - Elektrovojvodina - Conoplja
20:00 - Remecco - Vip Group
21:00 - Dom Ucenika - Pravnici
22:00 - Heat Wave - Juventus
Cetvrtak: 28.01.2010.
17:00 - Tra-Duga II - Oris
18:00 - Grading - B.S.U.
19:00 - Tra-Duga I - Somborske Novine
20:00 - Cistoca II - Voban
21:00 - Cistoca I - M.J.
22:00 - Gimnazijalci - Triler
Poslednja izmena 18.01.2010. u 13:56
11 kolo Bowlingstones biznis lige
ponedeljak: 18.01.2010.
17:00 - Grading - I vijvidjanska stapar
18:00 - Cistoca II - Elektrovojvodina
19:00 - Azuli - Conoplja
20:00 - Cistoca I - Dom Ucenika
21:00 - M.J. - Tra-Duga II
22:00 - Tra-Duga I - Pravnici
Cetvrtak:21.01.2010.
17:00 - Heat Wave - Narodna apoteka
18:00 - Somborske Novine - Zen
19:00 - B.S.U. - Triler
20:00 - Oris - Vip Group
21:00 - Voban - Juventus
22:00 - Gimnazijalci - Remecco
Poslednja izmena 18.01.2010. u 13:50
9. KOLO BIZNIS LIGE
PONEDELJAK 21.12.2009
17:00-18:00 VOBAN-B.S.U.
18:00-19:00 VIP GROUP-AZULI
19:00-20:00 SOMBORSKE NOVINE-ORIS
20:00-21:00 TRILER-CISTOCA I
21:00-22:00 M.J.-GRADING
22:00-23:00 ZEN-CISTOCA
SREDA 23.12.2009
17:00-18:00 CONOPLJA- TRA DUGA II
18:00-19:00 I VOJVODJ. STAPAR-HEAT WAVE
19:00-20:00 ELEKTROVOJVODINA-GIMNAZIJA
20:00-21:00 PRAVNICI-REMECCO
21:00-22:00 D.U.S.S.-NARODNA APOTEKA
22:00-23:00 JUVENTUS-TRA DUGAI Poslednja izmena 21.12.2009. u 10:33
10 kolo Biznis lige Sombora NA PROGRAMU JE 11.01 I 14.01 2010
Poslednja izmena 15.12.2009. u 18:37
8 KOLO BIZNIS LIGE
17:00-18:00 TRA DUGAI-CISTOCA I
18:00-19:00 SOMBORSKE NOVINE-CONOPLJA
19:00-20:00 PRAVNICI-ZEN
20:00-21:00 JUVENTUS-ELEKTROVOJVODINA
21:00-22:00 GRADING-HEAT WAVE
22:00-23:00 ORIS-GIMNAZIJALCI
CETVRATK 17.12.2009
17:00-18:00 CISTOCA II-AZULI
18:00-19:00 TRILER-I VOJVODJANSKA STAPAR
19:00-20:00 TRA DUGAII-VIP GROUP
20:00-21:00 VOBAN-NARODNA APOTEKA
21:00-22:00 M.J-D.U.S.S.
22:00-23:00 B.S.U.-REMECCO Poslednja izmena 14.12.2009. u 16:07
6 i 7 kolo Bowlingstones biznis lige
6.kolo Bowlingstones biznis lige:
Ponedelja:k:30. 11. 2009:
17:00-18:00 Zen-M.J.
18:00-19:00 Pravnici-?istoca II
19:00-20:00 D.U.S.Š-Tra-Duga I
20:00-21:00 Elektrvojvodina-Grading
21:00-22:00 Triler-Voban
22:00-23:00 Vip Group-B.S.U.
?etvrtak: 03.12.2009:
17:00-18:00 Juventus-Somborske Novine
18:00-19:00 Remecco-Heat Wave
19:00-20:00 ?onoplja-?isto?a I
20:00-21:00 Narodna Apoteka-Azuli
21:00-22:00 Gimnazijalci-Tra.Duga II
22:00-23:00 I Vojvodjanska Stapar-Oris
7. kolo Bowlingstones biznis lige:
Ponedeljak: 07.12.2009.
17:00-18:00 M.J.-Somborske novine
18:00-19:00 Elektrovojvodina-Tra-Duga I
19:00-20:00 I Vojvodjanska Stapar-?isto?a II
20:00-21:00 Remecco-Tra-Duga II
21:00-22:00 Juventus-B.S.U.
22:00-23:00 Triler-Oris
?etvrtak:10.12.2009.
17:00-18:00 Zen-Voban
18:00-19:00 Narodna Apoteka Sombor-Gimnazijalci
19:00-20:00 D.U.S.Š.-Azuli
20:00-21:00 ?onoplja-Heat Wave
21:00-22:00 Pravnici-?istoca I
22:00-23:00Vip Group-Grading Poslednja izmena 23.11.2009. u 21:48
5 KOL0 BIZNIS LIGE SOMBORA U BOWLINGU
PONEDELJAK 23.11.09
17:00-18:00 TRA DUGA 2-D.U.S.S.
18:00-19:00 TRILER-HEAT WAVE
19:00-20:00 ORIS-B.S.U.
20:00-21:00 JUVENTUS-AZULI
21:00-22:00 SOMBORSKE NOVINE-CISTOCA 2
22:00-23:00 M.J.-TRA DUGA 1
CETVRTAK 26.11.09
17:00-18:00 VOBAN-GRADING
18:00-19:00 PRAVNICI-CONOPLJA
19:00-20:00 I VOJVODJANSKA STAPAR-REMECCO
20:00-21:00 ELEKTROVOJ.-NARODNA APOTEKA
21:00-22:00 VIP GROUP-GIMNAZIJALCI
22:00-23:00 ZEN-CISTOCA 1 Poslednja izmena 14.11.2009. u 12:15
4 kolo Biznis lige Sombora u Bowlingu
PONEDELJAK 16.11.09
17:00-18:00 JUVENTUS-ZEN
18:00-19:00 D.U.S.S.-GRADING
19:00-20:00 REMECCO-CISTOCA 1
20:00-21:00 PRAVNICI-ORIS
21:00-22:00 VIP GROUP-SOMBORSKE NOVINE
22:00-23:00 I VOJVODJANSKA STAPAR-VOBAN
CETVRTAK 19.11.09
17:00-18:00 TRILER-M.J.
18:00-19:00 GIMNAZIJA-AZULI
19:00-20:00 NARODNA APOTEKA-TRA DUGA 1
20:00-21:00 HEAT WAVE-TRA DUGA 2
21:00-22:00 CONOPLJA-CISTOCA 2
22:00-23:00 ELEKTROVOJVO.-B.S.U. Poslednja izmena 14.11.2009. u 12:07
2 I 3 KOLO BIZNIS LIGE SOMBORA
U 2. KOLU PONEDELJAK 2.11.2009 SASTAJU SE:
17:00-18:00 CISTOCA 2-TRA DUGA 1
18:00-19:00 TRA DUGA 2-I VOJVODJ. STAPAR
19:00-20:00 B.S.U.- HEAT WAVE
20:00-21:00 VIP GROUP-ELEKTROVOJVO.
21:00-22:00 NARODNA APOTEKA-M.J.
22:00-23:00 AZULI-ORIS
U 2 KOLU CETVRTAK 5.11.2009 SASTAJU SE:
17:00-18:00 GRADING-CISTOCA 1
18:00-19:00 SOMBORSKE NOVINE-REMECCO
19:00-20:00 JUVENTUS-D.U.S.S
20:00-21:00 TRILER-PRAVNICI
21:00-22:00 ZEN-CONOPLJA
22:00-23:00 VOBAN-GIMNAZIJALCI
U 3. KOLU PONEDELJAK 9.11.2009 SASTAJU SE:
17:00-18:00 B.S.U-TRA DUGA 2
18:00-19:00 CISTOCA 1-JUVENTUS
19:00-20:00 CONOPLJA-D.U.S.S.
20:00-21:00 AZULI-TRILER
21:00-22:00 REMECCO-ELEKTROVOJVODINA
22:00-23:00 GIMNAZIJA-I VOJVO. STAPAR
U 3.KOLO CETVRTAK 12.11.2009 SASTAJU SE:
17:00-18:00 NARODNA APO.-PRAVNICI
18:00-19:00 ORIS-VOBAN
19:00-20:00 CISTOCA 2-M.J.
20:00-21:00 GRADING-SOMBORSKE NOVINE
21:00-22:00 TRA DUGA 1-ZEN
22:00-23:00 HEAT WAVE-VIP GROUP
Poslednja izmena 01.11.2009. u 13:04
|