07:08   21.10.2017.

srpskienglish











OBAVEŠTENJA VEZANA ZA BIZNIS LIGU STONES 2009/10.


  PLAY OFF!!!! Biznis liga Sombor. FINALE!!!!

ZAVRŠENA REGIONALNA BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES                                          SOMBOR 2009-2010

U SARADNJI SA BOWLING SAVEZOM SRBIJE A U ORGANIZACIJI BOWLING CENTRA BOWLINGSTONES SOMBOR ZAVRŠENA JE BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES SOMBOR 2009-2010

POSLE ODIGRANOG PLAY OFF DELA  REDOSLED JE SLEDEĆI

 

1.      ČISTOĆA 1

2.      TRILER

3.      TRA DUGA 1

4.       BOWLING STARS YUNITED

5.       GRADING

6.       HEAT WAVE

7.        MJ JOVIĆ

8.        REMEKO

EKIPE GRADINGA I TRA DUGE 1 SU PROŠLE PRVI KRUG PLAY OFF U DRUGOM KRGU ČISTOĆA 1 JE ELIMINISALA GRADING A TRA DUGA 1 POBEDILA I HEAT WAVE

U POLUFINALNIM MEČEVIMA ČISTOĆA JE POBEDILA BOWLING STARS UNITED A TRILER TRA DUGU 1

U BORBI ZA TREĆE MESTO TRA DUGA 1 JE BILA BOLJA OD BOWLING STARS UNITED-A

PRVO MESTO OSVOILA JE ČITSTOĆA 1 POBEDOM NAD TRILEROM

SVI MEČEVI SU BILI UZBUDLJIVI I NEIZVESNI DO ZADNJEG HICA

 

 

NAJBOLJI IGRAČ BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR U SEZONI 2009-2010 JE

1.MILAN TRKLJA (TRILER) KOJI JE U FINALNOM RAZIGRAVANJU POBEDIO

2 JANJIĆ  MARKA     ČISTOĆA 1 DRUGI I

3.ZORANA TERZICA (REMEKO) TREĆI KAO I

4.STOJAČIĆ DEJAN (ORIS) ČETVRTI

 

ZA NAJBOLJU IGRAČICU PROGLAŠENA JE MARIJA TRKULJU (TRILER)

POBEDNIK U POGADJNJU STRAJKOVA (DESETKI) JE TOLIĆ NEDELJKO (GRADING)

U REVIJALNOM DELU KOJI JE JEDNAKO VAŽAN KAO I SPORTSKI JER JE BOWLING I SPORT I ZABAVA I ZADOVOLJSTO I RELAKSACIA IZVRŠEN JE I IZBOR

ZA NAJŠARMANTNIJU IGRAČICU U KOJEM JE POBEDILA   MILKA MILJEŠIĆ  (VIP GROUP)                      

KAO I ZA NAJVESELIJEG IGRAČA GDE JE JEDNOGLASNO  PROGLAŠEN  MITIĆ DRAGAN (GRADING).

 

 

VAŠ BOWLINGSTONES

 

 

 

Poslednja izmena 29.05.2010. u 13:35

 

U PETAK07.05.2010 GOD. OD 18 H ODIGRAĆE SE KVALIFIKACIJE ZA POPUNU 8 MESTA PLAY OFF DELA TAKMIČENJA BOWLING BIZNIS LIGA BOWLINGSTONES SOMBOR 2010 GOD.

 

EKIPE KOJE SU IZBORILE UČEŠĆE U KVALIFIKACIJAMA SU

 

AZULI

ELEKTROVOJVODINA

SOMBORSKE NOVINE

GRADING

 

POŠTO  EKIPA ČONOPLJE IZ OBJEKTIVNIG RAZLOGA NE MOŽE ODIGRATI PLAUY OFF DEO ZA 8 MESTO SE RAVNOPRAVNO BORE  SLEDEĆE EKIPE KOJE SU IMALE ISTI BROJ BODOVA.

NA LICU MESTA BIĆE IZVUČENI PAROVI I STAZE NA KOJIMA ĆE SE IGRATI PO PRINCIPU BEZ HENDIKEPA IGRAČ NA IGRAČA PO REJTNIGU KOJI JE TRENUTRNO VAŽEĆI IZ REDOVNOG DELA TAKMIČENJA.

 

SRTENI POBEDNIK ULAZI U FINALNI DEO PLAY OFF TAKMIČENJA BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR KOJI SE ODIGRAVA U SUBOTU 8.05.2010 GOD. SA POČETKOM U 20 H.

OVIM JOŠ JEDNOM POZIVAMO SVE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE DA DODJU NA ZAVRŠNI TURNIR DODELU NAGRADA I PRIZNANJA NAJBOLJIMA I OSTALIM ZASLUŽNIM IGRAČIMA KAO I DA POVEDU PRIJATELJE NA SVEČANU ZABAVU KOJA ĆE SE ODIGRAVATI U TOKU I NAKON TAKMIČENJA.

 

VAŠ BOWLINGSTONES

Poslednja izmena 06.05.2010. u 17:56

  23.kolo Bowling Stones Biznis lige

Ponedeljak 26.04.2010.

17:00 - Remecco-Narodna Apoteka

18:00 - CistocaII-Vip Group

19:00 - Cistoca I-Elektrovojvodina

20:00 - Tra-Duga I-I vojvodjanska

21:00 - Voban-M.J.

22:00 - Azuli-Pravnici

Cetvrtak 29.04.2010.

17:00 - Somborske Novine-Tra Duga II

18:00 - Heat Wave-Dom Ucenika

19:00 - Oris-Juventus

20:00 - B.S.U.-Zen

21:00 - Grading-Triler

22:00 - Gimnazija-Conoplja

Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:04

  22.kolo Bowling Stones Biznis lige

Ponedeljak 19.04.2010.

17:00 - Heat Wave-Gimnazija

18:00 - Oris-Elektrovojvodina

19:00 - Voban-Vip Group

20:00 - Cistoca I-Narodna Apoteka

21:00 - Grading-Pravnici

22:00 - Conoplja- Tra-Duga I

Cetvrtak 22.o4.2010.

17:00 - B.S.U.-I vojvodjanska

18:00 - Cistoca II-Dom Ucenika

19:00 - Zen-Tra-Duga II

20:00 - Somborske-Triler

21:00 - Remecco-Azuli

22:00 - M.J.-Juventus

 

Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:04

  PLAY OFF!!!! Biznis liga Sombor.

POŠTOVANI UČESNICI BIZNIS BOWLING LIGE BOWLINGSTONES BLIŽI SE KRAJ REDOVNOG DELA LIGE TE VAS  PODSEĆAMO DA PRVIH OSAM EKIPA ULAZI U PLAY OFF DEO.

SVE EKIPE KOJE IMAJU ISTI BROJ BODOVA A NALAZE SE ISPRED ILI IZA OSMOG MESTA RAZIGRAVAJU ZA OSMO MESTO PO PRINCIPU NAJBOLJE PLASIRAN DOCEKUJE  KVALIFIKANTE OVE KVALIFIKACIJE SE IGRAJU U

 

ČETVRTAK  06.05.2010 GOD. OD 19 H

NA TAJ NAČIN DOBIJAMO 8 FINALISTA.

 

FINALE PLAY OFF TAKMIČENJA BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR ĆE SE ODRŽATI U SUBOTU 8 MAJA 2010 GOD. SA POČETKOM U  20 H          KVALIFIKACIJE          5   I    8   A KVAL   

20 H          KVALIFIKACIJE          6   I    7   B KVAL

20 i 45 H  ČETVRTFINALE           3    PROTIV POBEDNIKA   A KVAL  A POLUF

20 I 45 h   ČETVRTFINALE          4    PROTIV POBEDNIKA   B KVAL   B POLUF

21 I 30      POLUFINALE               1   PROTIV POBEDNIKA   A POLUFINALA

21  I 30     POLUFINALE               2   PROTIV POBEDNIKA   B POLUFINALA

22                         UTAKMICA ZA TREĆE MESTO

22 I 30                  FINALNA UTAKVICA                                                             PLAY OFF TAKMIČENJA BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR

 

 NAKON UTAKMICE DODELA NAGRADA I ZABAVA ZA SVE UČESNIKE I GOSTE BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR 2010 GOD.

 

EKIPAMA KOJE SU IZBORILE TAKMIČENJE U PLAY OFF TURNIRU ŽELIMO ŠTO BOLJE REZLTATE A SVE OSTALE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES I NJIHOVE PRIJATELJE POZIVAMO DA DODJU  DA ZAJEDNO POZDRAVIMO PRVOG POBEDNIKA BIZNIS BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR  I NAŠEG PREDSTAVNIKA U FINALU BIZNIS LIGA SRBIJE 

ORGANIZATORI  SU PRIPREMILI DOBRU ZABAVU I  VELIK BROJ IZNENADJENJA ZA SVE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR

 

Poslednja izmena 21.04.2010. u 09:03

  15. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak:22.02.2010.

17:00 - Cistoca I - Voban

18:00 - Heat Wave - M.J.

19:00 - Triler - Narodna Apoteka

20:00 - Gimnazijalci - Zen

21:00 - Conoplja - Vip Group

22:00 - Tra-Duga II - Grading

 

Cetvrtak:25.02.2010.

17:00 - Dom Ucenika - I vojvodjanska Stapar

18:00 - Cistoca II - Oris

19:00 - Pravnici - Elektrovojvodina

20:00 - Tra-Duga I - B.S.U.

21:00 - Azuli - Somborske Novine

22:00 - Juventus - Remecco

Poslednja izmena 25.02.2010. u 21:00

  17. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak: 15.03.2010.

17:00 - Narodna Apoteka - Somborske Novine

18:00 - Remecco - Voban

19:00 - Dom Ucenika - Zen

20:00 - Vojvodjanska Stapar - Vip Group

21:00 - Pravnici - Juventus

22:00 - B.S.U. - Gimnazija

 

Cetvrtak:18.03.2010.

17:00 - Tra-Duga II - Tra-Duga I

18:00 - Cistoca I - Cistoca II

19:00 - Heat Wave - Oris

20:00 - Azuli - Grading

21:00 - Elektrovojvodina - Triler

22:00 - Conoplja - M.J.

 

Poslednja izmena 25.02.2010. u 19:00

  Obaveštenje za učesnike Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor

U saglasnosti sa Bowling savezom Srbije i učesnicima ostalih Biznis liga koje se odigravaju pod okriljem Bowling saveza Srbije obaveštavamo Vas da će pobednik bowling Biznis lige Bowlingstones igrati sa ostalim pobednicima Biznis liga za osvajanje titule šampiona svih Biznis liga Srbije. Vreme i mesto ovih susreta bice naknadno utvrdjeni.

Pobednik Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor dobiće se nakon završetka redovnog takmičenja i odigravanja play off dela koji će biti igran u maju mesecu 2010 god. U play off deo ulazi 8 prvoplasiranih ekipa nakon redovnog dela takmičenja u Biznis ligi.

Play off se igra bez hendikepa i to na sledeći način:

Za 8 mesto igraju sve ekipe koje imaju isti broj bodova a nalaze se na pozicijama ispred ili iza osmog mesta i to po principu najbolje plasirana ekipa dočekuje kvalifikante.

Osam prvoplasiranih ekipa nastavlja takmičenje tako što prvoplasirani i drugoplasirani iz redovnog takmičenja ulaze u polufinale bez borbe trećeplasirani i četvrtoplasirani ulaze u četvrtfinale bez borbe.

U četvrtfinalu trećeplasirani dočekuje pobednika izmedju petoplasiranog i osmoplasiranog (A polufinalista) a četvrtoplasirani dočekuje pobednika šestoplasirani sedmoplasirani (B polufinalista)

U polufinalu prvoplasirani iz redovnog takmičenja igra protiv (B polufinalista) a drugoplasirani protiv (A polufinalista). Izgubljeni razigravaju za 3 mesto a pobednici igraju finale play off i dobijamo konačnog pobednika Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor.

Nakon finalnih borbi biće podeljene vredne nagradne i održana velika zabava za sve učesnike Bowling biznis lige Bowlingstones Sombor.

Svim ekipama želimo što bolje rezultate a najboljima da udju u Play off i pokušaju biti prvi pobednici prve Bowling Biznis lige Bowlingstones Sombor.

 

Vaš   Bowlingstones

Poslednja izmena 07.02.2010. u 23:15

  21.kolo Bowling Stones Biznis lige

Ponedeljak 12.04.2010.

17:00 - Elektrovojvodina-I vojvodjanska

18:00 - Gimnazija-Somborske

19:00 - M.J.-Remecco

20:00 - Tra-Duda II-Cistoca II

21:00 - Heat Wave-Voban

22:00 - Conoplja-Juventus

Cetvrtak 15.04.2010.

17:00 - Pravnici-Vip Group

18:00 - Tra-Duga I-Grading

19:00 - Azuli:B.S.U.

20:00 - Cistoca I-Oris

21:00 - Dom ucenika-Triler

22:00 - Narodna Apoteka-Zen

Poslednja izmena 28.01.2010. u 20:02

  20. kolo Bowling Stones Biznis lige

Ponedeljak 05.04.2010.

17:00 - Azuli-Heat Wave

18:00 - Cistoca I-Narodna Apoteka

19:00 - Zen-Triler

20:00 - Oris-Dom ucenika

21:00 - Tra-duga I-Remecco

22:00 - B.S.U.-Pravnici

Cetvrtak 08.o4.2010.

17:00 - Cistoca I-Gimnazija

18:00 - Juventus-Tra-duga II

19:00 - Somborske-I vojvodjanska

20:00 - M.J.-Vip Group

21:00 - Voban-Elektrovojvodina

22:00 - Grading-Conoplja

Poslednja izmena 28.01.2010. u 19:50

  19.kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak: 29.03.2010.

17:00 - Grading - Cistoce II

18:00 - Zen-Remecco

19:00 - Heat Wave-Somborske novine

20:00 - M.J.-Gimnazija

21:00 - B.S.U.-Cistoca I

22:00 - Voban-Azuli

Cetvrtak 01.04.2010.

17:00 - Oris-Tra-dugaI

18:00 - I vojvodjanska Stapar-Pravnici

19:00 - Triler-Conoplja

20:00 - Vip Group-Dom Ucenika

21:00 - Juventus-Narodna Apoteka

22:00 - Tra-Duga II-elektrovojvodina

Poslednja izmena 28.01.2010. u 19:41

  18. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak:22.03.2010.

17:00 - Oris - Grading

18:00 - Somborske novine - Cistoca I

19:00 - Tra-Duga I - Voban

20:00 - Zen - Heat Wave

21:00 - Tra-Duga II - Pravnici

22:00 - Juventus - Gimnazija

 

Cetvrtak: 25.03.2010.

17:00 - B.S.U. - Cistoca II

18:00 - Elektrovojvodina - Dom Ucenika

19:00 - Vip Group - Narodna Apoteka

20:00 - I vojvodjanska Stapar - Conoplja

21:00 - Triler - Remecco

22:00 - M.J. - Azuli

Poslednja izmena 28.01.2010. u 16:40

  16. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak:01.03.2010.

17:00 - Vip Group - Triler

18:00 - Narodna apoteka - B.S.U.

19:00 - Cistoca II - Heat Wave

20:00 - Conoplja - Voban

21:00 - Elektrovojvodina - Zen

22:00 - Pravnici - M.J.

 

Cetvrtak: 04.03.2010.

17:00 - I vojvodjanska Stapar - Juventus

18:00 - Azuli - Tra-Duga I

19:00 - Gimnazijalci - Grading

20:00 - Tra-Duga II - Cistoca I

21:00 - Remecco - Oris

22:00 - Dom Ucenika - Somborske Novine

Poslednja izmena 28.01.2010. u 16:18

  13. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak: 01.02.2010

17:00 - Azuli - Tra-Duga II

18:00 - Dom Ucenika - B.S.U.

19:00 - I vojvodjanska Stapar - M.J.

20:00 - Elektrovojvodina - Somborske novine

21:00 - Conoplja - Oris

22:00 - Triler - Juventus

Cetvrtak: 04.02.2010

17:00 - Vip Grupa - Zen

18:00 - Heat Wave - Cistoca I

19:00 - Remecco - Cistoca II

20:00 - Pravnici - Voban

21:00 - Narodna Apoteka - Grading

22:00 - Gimnazija - Tra-Duga I

 

Poslednja izmena 25.01.2010. u 17:02

  Bowlingstones biznis liga 14. kolo

Ponedeljak: 07.02.2010.

17:00 - I vojvodjanska Stapar - Cistoca I

18:00 - Narodna Apoteka - Tra-Duga II

19:00 - Vip Group - Tra-Duga I

20:00 - Zen - Oris

21:00 - Juventus - Grading

22:00 - Somborske Novine - Voban

Cetvrtak: 11.02.2010.

17:00 - M.J. - B.S.U.

18:00 - Conoplja - Remecco

19:00 - Elektrovojvodina - Azuli

20:00 - Pravnici - Heat Wave

21:00 - Dom Ucenika - Gimnazija

22:00 - Triler - Cistoca II

Poslednja izmena 25.01.2010. u 16:56

  12. kolo Bowlingstones biznis lige

Ponedeljak: 24.01.2010.

17:00 - Narodna Apoteka - I vojvodjanska Stapar

18:00 - Azuli - Zen

19:00 - Elektrovojvodina - Conoplja

20:00 - Remecco - Vip Group

21:00 - Dom Ucenika - Pravnici

22:00 - Heat Wave - Juventus

 

Cetvrtak: 28.01.2010.

17:00 - Tra-Duga II - Oris

18:00 - Grading - B.S.U.

19:00 - Tra-Duga I - Somborske Novine

20:00 - Cistoca II - Voban

21:00 - Cistoca I - M.J.

22:00 - Gimnazijalci - Triler

 

Poslednja izmena 18.01.2010. u 13:56

  11 kolo Bowlingstones biznis lige

ponedeljak: 18.01.2010.

17:00 - Grading - I vijvidjanska stapar

18:00 - Cistoca II - Elektrovojvodina

19:00 - Azuli - Conoplja

20:00 - Cistoca I - Dom Ucenika

21:00 - M.J. - Tra-Duga II

22:00 - Tra-Duga I - Pravnici

 

Cetvrtak:21.01.2010.

17:00 - Heat Wave - Narodna apoteka

18:00 - Somborske Novine - Zen

19:00 - B.S.U. - Triler

20:00 - Oris - Vip Group

21:00 - Voban - Juventus

22:00 - Gimnazijalci - Remecco

 

Poslednja izmena 18.01.2010. u 13:50

  9. KOLO BIZNIS LIGE

PONEDELJAK 21.12.2009

17:00-18:00 VOBAN-B.S.U.

18:00-19:00 VIP GROUP-AZULI

19:00-20:00 SOMBORSKE NOVINE-ORIS

20:00-21:00 TRILER-CISTOCA I

21:00-22:00 M.J.-GRADING

22:00-23:00 ZEN-CISTOCA

 

SREDA  23.12.2009

17:00-18:00 CONOPLJA- TRA DUGA II

18:00-19:00 I VOJVODJ. STAPAR-HEAT WAVE

19:00-20:00 ELEKTROVOJVODINA-GIMNAZIJA

20:00-21:00 PRAVNICI-REMECCO

21:00-22:00 D.U.S.S.-NARODNA APOTEKA

22:00-23:00 JUVENTUS-TRA DUGAI

Poslednja izmena 21.12.2009. u 10:33

  10 kolo Biznis lige Sombora NA PROGRAMU JE 11.01 I 14.01 2010
Poslednja izmena 15.12.2009. u 18:37

  8 KOLO BIZNIS LIGE

17:00-18:00 TRA DUGAI-CISTOCA I

18:00-19:00 SOMBORSKE NOVINE-CONOPLJA

19:00-20:00 PRAVNICI-ZEN

20:00-21:00 JUVENTUS-ELEKTROVOJVODINA

21:00-22:00 GRADING-HEAT WAVE

22:00-23:00 ORIS-GIMNAZIJALCI

 

CETVRATK 17.12.2009

17:00-18:00 CISTOCA II-AZULI

18:00-19:00 TRILER-I VOJVODJANSKA STAPAR

19:00-20:00 TRA DUGAII-VIP GROUP

20:00-21:00 VOBAN-NARODNA APOTEKA

21:00-22:00 M.J-D.U.S.S.

22:00-23:00 B.S.U.-REMECCO

Poslednja izmena 14.12.2009. u 16:07

  6 i 7 kolo Bowlingstones biznis lige

6.kolo Bowlingstones biznis lige:

Ponedelja:k:30. 11. 2009:

17:00-18:00 Zen-M.J.

18:00-19:00 Pravnici-?istoca II

19:00-20:00 D.U.S.Š-Tra-Duga I

20:00-21:00 Elektrvojvodina-Grading

21:00-22:00 Triler-Voban

22:00-23:00 Vip Group-B.S.U.

 

?etvrtak: 03.12.2009:

17:00-18:00 Juventus-Somborske Novine

18:00-19:00 Remecco-Heat Wave

19:00-20:00 ?onoplja-?isto?a I

20:00-21:00 Narodna Apoteka-Azuli

21:00-22:00 Gimnazijalci-Tra.Duga II

22:00-23:00 I Vojvodjanska Stapar-Oris

 

 

7. kolo Bowlingstones biznis lige:

Ponedeljak: 07.12.2009.

17:00-18:00 M.J.-Somborske novine

18:00-19:00 Elektrovojvodina-Tra-Duga I

19:00-20:00 I Vojvodjanska Stapar-?isto?a II

20:00-21:00 Remecco-Tra-Duga II

21:00-22:00 Juventus-B.S.U.

22:00-23:00 Triler-Oris

 

 

?etvrtak:10.12.2009.

17:00-18:00 Zen-Voban

18:00-19:00 Narodna Apoteka Sombor-Gimnazijalci

19:00-20:00 D.U.S.Š.-Azuli

20:00-21:00 ?onoplja-Heat Wave

21:00-22:00 Pravnici-?istoca I

22:00-23:00Vip Group-Grading

Poslednja izmena 23.11.2009. u 21:48

  5 KOL0 BIZNIS LIGE SOMBORA U BOWLINGU

PONEDELJAK 23.11.09

17:00-18:00 TRA DUGA 2-D.U.S.S.

18:00-19:00 TRILER-HEAT WAVE

19:00-20:00 ORIS-B.S.U.

20:00-21:00 JUVENTUS-AZULI

21:00-22:00 SOMBORSKE NOVINE-CISTOCA 2

22:00-23:00 M.J.-TRA DUGA 1

 

CETVRTAK 26.11.09

17:00-18:00 VOBAN-GRADING

18:00-19:00 PRAVNICI-CONOPLJA

19:00-20:00 I VOJVODJANSKA STAPAR-REMECCO

20:00-21:00 ELEKTROVOJ.-NARODNA APOTEKA

21:00-22:00 VIP GROUP-GIMNAZIJALCI

22:00-23:00 ZEN-CISTOCA 1

Poslednja izmena 14.11.2009. u 12:15

  4 kolo Biznis lige Sombora u Bowlingu

PONEDELJAK 16.11.09

17:00-18:00 JUVENTUS-ZEN

18:00-19:00 D.U.S.S.-GRADING

19:00-20:00 REMECCO-CISTOCA 1

20:00-21:00 PRAVNICI-ORIS

21:00-22:00 VIP GROUP-SOMBORSKE NOVINE

22:00-23:00 I VOJVODJANSKA STAPAR-VOBAN

 

CETVRTAK 19.11.09

17:00-18:00 TRILER-M.J.

18:00-19:00 GIMNAZIJA-AZULI

19:00-20:00 NARODNA APOTEKA-TRA DUGA 1

20:00-21:00 HEAT WAVE-TRA DUGA 2

21:00-22:00 CONOPLJA-CISTOCA 2

22:00-23:00 ELEKTROVOJVO.-B.S.U.

Poslednja izmena 14.11.2009. u 12:07

  2 I 3 KOLO BIZNIS LIGE SOMBORA

U 2. KOLU PONEDELJAK 2.11.2009 SASTAJU SE:

17:00-18:00 CISTOCA 2-TRA DUGA 1

18:00-19:00 TRA DUGA 2-I VOJVODJ. STAPAR

19:00-20:00 B.S.U.- HEAT WAVE

20:00-21:00 VIP GROUP-ELEKTROVOJVO.

21:00-22:00 NARODNA APOTEKA-M.J.

22:00-23:00 AZULI-ORIS

 

U 2 KOLU CETVRTAK 5.11.2009 SASTAJU SE:

17:00-18:00 GRADING-CISTOCA 1

18:00-19:00 SOMBORSKE NOVINE-REMECCO

19:00-20:00 JUVENTUS-D.U.S.S

20:00-21:00 TRILER-PRAVNICI

21:00-22:00 ZEN-CONOPLJA

22:00-23:00 VOBAN-GIMNAZIJALCI

U 3. KOLU PONEDELJAK 9.11.2009 SASTAJU SE:

 

17:00-18:00 B.S.U-TRA DUGA 2

18:00-19:00 CISTOCA 1-JUVENTUS

19:00-20:00 CONOPLJA-D.U.S.S.

20:00-21:00 AZULI-TRILER

21:00-22:00 REMECCO-ELEKTROVOJVODINA

22:00-23:00 GIMNAZIJA-I VOJVO. STAPAR

 

U 3.KOLO CETVRTAK 12.11.2009 SASTAJU SE:

17:00-18:00 NARODNA APO.-PRAVNICI

18:00-19:00 ORIS-VOBAN

19:00-20:00 CISTOCA 2-M.J.

20:00-21:00 GRADING-SOMBORSKE NOVINE

21:00-22:00 TRA DUGA 1-ZEN

22:00-23:00 HEAT WAVE-VIP GROUP

 

 

Poslednja izmena 01.11.2009. u 13:04