OBAVEŠTENJA VEZANA ZA BIZNIS LIGU STONES 2010/11.
PLAY OFF BIZNIS LIGE SOMBOR
U CETVRTAK , 28.04.2011, ODIGRACE SE PLAY OFF BIZNIS LIGE ZA SEZONU 2010/11.
ZA 4 NAJBOLJA TIMA I PLASMAN U ZAVRSNICU PLAY OFF-a BORICE SE SLEDECE EKIPE
19h: TRA DUGA - GRADSKA UPRAVA SOMBOR ( A1)
20h GRADING - VIP GROUP ( A2 )
21h ELEKTROVOJVODINA - A1
22h ORIS - A2
DODJITE I PODRZITE SVOJE FAVORITE
VAS BOWLING STONES Poslednja izmena 26.04.2011. u 20:21
PLAY OFF BIZNIS LIGE SOMBOR
DRAGI NASI/NASE OBAVESTAVAMO VAS DA CE SE U CETVRTAK 21.04.2011. GODINE SA POCETKOM U 19h ODIGRATI RAZIGRAVANJE ZA 8. MESTO KOJE VODI U PLAY OFF ZAVRSNICU.
IZVUCENI SU SLEDECI PAROVI
19h. ORIS - GRADSKA UPRAVA SOMBOR
19:45h. TRA DUGA - BOWLING STARS UNITED
20:30h. GRADING - VIP GROUP
POBEDNICI OVA TRI PARA IDU U DALJE TAKMICENJE , DOK PREOSTALA 3 RAZIGAVAJU MEDJUSOBNO, GDE JEDAN ISPADA IZ DALJEG TAKMICENJA.
PUNO SRECE SVIM UCESNICIMA
VAS BOWLING STONES Poslednja izmena 18.04.2011. u 21:06
PLAY OFF BIZNIS LIGE SOMBOR
POSTOVANI LJUBITELJI BOWLINGA I IGRACI BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR BLIZI SE I DEO PLAY OFF TAKMICENJA GDE CE 8 PRVOPLASIRANIH EKIPA RAZIGRAVATI ZA PRVAKA BOWLING LIGE BOWLINGSTONES I MOZDA BUDUCEG CLANA VOJVODJANSKE LIGE
U CETVRTAK 21.04.2011 GOD. SA POCETKOM U 18 H RAZIGRAVACE SE ZA PLASMAN DO 8 MESTA. RAZIGRAVAJU SVE EKIPE KOJE IMAJU ISTI BROJ BODOVA SA EKIPOM KOJA SE NALZI NA 8 MESTU BEZ OBZIRA DA LI SU PLASIRANE IZNAD ILI ISPOD OSMOG MESTA PO PRINCIPU NAJBOLJE PLASIRANA EKIPA PROTIV NAJLOSIJE PLASIRANE EKIPE U SLUCAJU NEPARNOG BROJA EKIPA PRVO RAZIGRAVAJU DVE POSLEDNJOPLASIRANE EKIPE IGRA SE JEDNOKRUZNI SISTEM JEDAN NA JEDAN , BEZ HENDIKEPA STIM DA JE BOLJEPLASIRANA EKIPA DOMACIN. RAZIGRAVA SE DOK SE NE ZAUZME 8 MESTO. U SLUCAJU DA OSTANU TRI EKIPE IGRAJU SVAKA SA SVAKOM
RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA BICE OBJAVLJEN NAKON ODIGRANOG POSLEDNJEG KOLA REDOVNOG DELA BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR VAS BOWLINGSTONE
NASTAVAK PLAY OFF TAKMICENJA JE U CETVRTAK 28.04.2011 GOD. U 18 H KADA CE SE RAZIGRAVATI ZA FINALNA CETIRI MESTA *FILNAL FOUR* IGRA SE PO PRINCIPU PETOPLASIRANI PROTIV OSMOPLASIRANOG (a pobednik) I SESTOPLASIRANI PROTIV SEDMOPLASIRANOG (b pobednik) STIM DA CE SE IGRATI DVOKRUZNI SISTEM JEDAN NA JEDAN, BEZ HENDIKEPA GDE CE EKIPA KOJA U DVA KRUGA OSTVARI VECI BROJ BODOVA BITI I POBEDNIK, NAKON PRVOG KRUGA EKIPE MENJAJU STAZE , U SLUCAJU IDENTICNOG BROJA BODOVO POBEDICE EKIPA KOJA U UKUPNOM ZBIRU IMA VISE PINOVA, U SLUCAJU DA I TO BUDE NERESENO KAPITENI EKIPA BACAJU PO JEDAN HITAC DO KONACNOG POBEDNIKA NAKON DOBIJANJA A I B POBEDNIKA TRCEPLASIRANA EKIPA IGRA SA A POBEDNIKOM A CETVRTOPLASISRANA EKIPA IZ REDOVNOG DELA IGRA SA B POBEDNIKOM PO ISTOM PRINCIPU ZA OSVAJANJE TRECEG I CETVRTOG MESTA ZA FINALNI TURNIR.
FINALE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR 2010/2011
U SUBOTU 07.05 2011 GOD. SA POCETKOM U 20 H ODRZACE SE FINALNI TURNIR BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR
IGRACE SE PO PRINCIPU DVOKRUZNOG SISTEMA JEDAN NA JEDAN, BEZ HENDIKEPA PRVOPLASIRANI IZ REDOVNOG DELA TAKMICENJAJ PROTIV CETVRTOPLASIRANOG IZ KVALIFIKACIJA I DRUGOPLASIRANI IZA REDOVNOG DELA PROTIV TRECEPLASIRANOG IZ KVALIFIKACIJA EKIPA KOJA U DVA KRUGA OSTVARI VECI BROJ BODOVA CE BITI POBEDNIK STIM DA EKIPE NAKON JEDNOG KRUGA MENJAJU STAZE A SAM FINALNI MEC CE SE ODIGRATI NA CETIRI STAZE SVAKAKO PO REDOSLEDU IGRACA IZ REDOVNOG DELA TAKMICENJA U OKVIRU FINALNOG TURNIRA BICE ODRZANO TAKMICENJE U BACANJU DESTKI, I IZBOR ZA NAJBOLJEG IGRACA I IGRACICU BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR PRAVO UCESCA IMA PO JEDAN NAJBOLJE RANGIRAN IGRAC IZ SVAKE EKIPE I 8 NAJBOLJE RANGIRANIH IGRACICA BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR CIJA CE LISTA BITI OBJAVLJENA NAKON ZAVRSETKA REDOVNOG DELA TAKMICENJA SVI IGRACI BOWLING BIZNIS LIGE SU POZVANI NA FINALNI DEO KAO I NJIHOVI PRIJATELJI DA UZ DOBRU ZABAVU DOBIJEMO I SAMPIONE BOWLING BIZNIS LIGE BOWLINGSTONES 2010/2011
VAS BOWLINGSTONES Poslednja izmena 12.04.2011. u 18:25
PRVOMAJSKI URANAK TURNIR
TURNIR PRVOMAJSKI URANAK
OBAVEŠTENJE ZA SVE LJUBITELJE BOWLINGA I DRUŽENJA KAO I ZA SVE UČESNIKE BOWLING BIZNIS LIGA A POSEBNO BOWLING LIGE BOWLINGSTONES SOMBOR POVODOM ZAVRŠETKA REDOVNOG DELA LIGE I PRAZNIKA RADA BOWLINGSTONES CENTAR ORGANIZJE EKIPNI TURNIR PRVOMAJSKI URANAK 2011 GOD. KOJI POČINJE U
NEDELJU 01.05.2011 GOD. U 22 H I ZAVRSAVA SE U PRVOMAJSKI URANAK.
EKIPU ČINE TRI ČLANA I JEDNA REZERVA
MAKSIMALNO JEDAN ČLAN EKIPE MOŽE BITI AKTIVNO REGISTOVAN IGRAČ U BOWLING SAVEZU SRBIJE
IGRA SE JEDAN NA JEDNOGA STIM DA ŽENE I UČESNICI MLADJI OD 18 GOD. IMAJU HENDIKEP OD 8 PINOVA
MEČ POČINJE SLUČAJNIM IZBOROM PROTIVNIKA A POBEDNIK JE EKIPA KOJA JE OSTVARILA VISE POBEDA
U SLUČAJU NEREŠENOG MEČA ODLUČUJE BROJ OSVOJENIH PINOVA.
U ZAVISNOSTI OD BROJA PRIJAVLJENIH EKIPA ONE ĆE BITI PODELJENE U GRUPE GDE SE IGRA PO PRINCIPU SVAK SA SVAKIM I GDE POBEDNICI I DRUGOPLASIRANI U GRUPAMA IDU U DALJE POLUFINALNO TAKMIČENJE.
U SLUČAJU DA VIŠE EKIPA IMA ISTI BROJ BODOVA IZABRANI IGRAČ BACA PO JEDAN HITAC DO KONAČNE POBEDE
KOTIZACIJA ZA TAKMIČENJE IZNOSI 1.000,00 DIN. PO EKIPI A KRAJNI ROK ZA PRIJAVU EKIPA JE PETAK 29.04.2010 GOD.
ZABAVA NA STAZAMA JE NAJVEĆA NAGRADA ZA SVE UČESNIKE ALI SU SE ORGANIZATORI POTRUDILI DA PORED TOGA OBEZBEDE I VREDNE NAGRADE ZA POBEDNIČKE EKIPE.
DJ. ĆE BITI ZADUZEN ZA SVEUKUPNU ZABAVU I VESELU ATMOSFERU U BOWLINGSTONES KLUBU A MI VAS POZIVAMO DA STO PRE PRIJAVITE EKIPE I ORGANIZUJETE NAVIJAČE DA ZAJEDNO DOCEKAMO PRVOMAJSKI URANAK.
VAŠ BOWLINGSTONES
Poslednja izmena 12.04.2011. u 18:24
19 kolo Biznis Lige
19 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 11.04.2011.
18h: Elektrovojvodina - FarmacomMB
19h: Narodna APoteka - Vojvodina Lek
20h: Cistoca II - Heat Wave
21h: MJ - ORIS
22h: I Vojvodjanska Stapar - Pravnici
Cetvrtak : 14.04.2011.
18h: Tra Duga - Grading
19h: Voban - Cistoca I
20h: GUS - Jelen Pivo
21h: Rotaract - VIP Group
22h: Somborske Novine - BSU Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:35
18 kolo Biznis Lige
18 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 04.04.2011.
18h: BSU - Grading
19h: I Vojvodjanska Stapar - Elektrovojvodina
20h: Jelen Pivo - Somborske Novine
21h: Voban - FarmacomMB
22h: GUS - Vojvodina Lek
Cetvrtak : 07.04.2011.
18h: Cistoca II - Narodna Apoteka
19h: Heat Wave - Cistoca I
20h: ORIS - Rotaract
21h: MJ - Pravnici
22h: Tra Duga - VIP Group Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:32
17 kolo Biznis Lige
17 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 28.03.2011.
18h: GUS - Narodna Apoteka
19h: ORIS - Vojvodina Lek
20h: Somborske Novine - Heat Wave
21h: Elektrovojvodina – BSU
22h: Cistoca II - VIP Group
Cetvrtak : 31.03.2011.
18h: Voban - Grading
19h: I Vojvodjanska Stapar - Tra Duga
20h: Jelen Pivo - Pravnici
21h: Cistoca I - Rotaract
22h: MJ - FarmacomMB Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:30
16 kolo biznis lige
16 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 21.03.2011.
18h: I Vojvodjanska Stapar - FarmacomMB
19h: Elektrovojvodina – Grading
20h: BSU - Pravnici
21h: MJ - Cistoca I
22h: Narodna Apoteka - Tra Duga
Cetvrtak : 24.03.2011.
18h: GUS - Heat Wave
19h: ORIS - Jelen Pivo
20h: Voban - Somborske Novine
21h: Vojvodina Lek - VIP Group
22h. Cistoca II - Rotaract Sombor Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:28
!5 kolo Biznis Lige
15 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 14.03.2011.
18h: Somborske Novine - Elektrovojvodina
19h: Narodna Apoteka - Heat Wave
20h: Vojvodina Lek - Rotaract Sombor
21h: Farmacom - Tra Duga
22h: VIP Group - Jelen Pivo
Cetvrtak : 17.03.2011.
18h: Pravnici - Grading
19h: BSU - ORIS
20h: GUS - Voban
21h: Cistoca II - MJ
22h: I Vojvodjanska Stapar - Cistoca I Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:26
14 kolo Biznis Lige
14 kolo Biznis Lige
Ponedeljak : 28.02.2011.
18h : Elektrovojvodina - Pravnici
19 h : Grading - FarmacomMB
20h : Voban - ORIS
21 h : I Vojvodjanska Stapar- Somborske Novine
22h : VIP Group - Heat Wave
Cetvrtak : 03.03.2011.
18h : Narodna Apoteka - Rotaract Sombor
19h : Tra Duga - Vojvodina Lek
20h : B.S.U. - Cistoca I
21h : Cistoca II - Jelen Pivo
22h : G.U.S. - MJ Poslednja izmena 16.02.2011. u 18:23
Osmomartovski Turnir
08.03.2011.
OSMOMARTOVSKI TURNIR
( pojedinacan turnir za zene! ) Poslednja izmena 30.01.2011. u 17:31
13 kolo Biznis Lige
Trinaesto kolo:
Ponedeljak - 21.02.2011.
18h. Elektrovojvodina - Cistoca II
19h. Somborske Novine - Tra Duga
20h. Rotaract - MJ
21h. Vojvodina Lek - Voban
22h. FarmakomMB - Oris
Cetvrtak - 24.02.2011.
18h. G.U.S. - Grading
19h. VIP Group - I Vojvodjanska Stapar
20h. Narodna Apoteka - B.S.U.
21h. Pravnici - Cistoca I
22h. Jelen Pivo - Heat Wave
Poslednja izmena 30.01.2011. u 17:23
turnir zaLJUBLJENIH
14.02.2011.
TURNIR ZALJUBLJENIH
MESOVITI PAROVI - BEJKER SISTEM!
Poslednja izmena 30.01.2011. u 17:17
12 kolo biznis lige
Dvanaesto kolo:
Ponedeljak - 07.02.2011.
18h. Heat Wave - Tra Duga
19h. I Vojvodjanska Stapar - Cistoca II
20h. Pravnici - Somborske Novine
21h. Grading - Oris
22h. Vojodina Lek - MJ
Cetvrtak - 10.02.2011.
18h. Cistoca I - FarmakomMB
19h. VIP Group - B.S.U.
20. Elektrovojvodina - G.U.S.
21h. Narodna Apoteka - Voban
22h. Rotaract - Oris
Poslednja izmena 30.01.2011. u 17:13
11 kolo biznis lige
Jedanaesto kolo:
Ponedeljak - 31.01.2011.
18h. Jelen Pivo - B.S.U.
19h. Heat Wave - I Vojvodjanska Stapar
20h. Vojvodina Lek - Grading
21h. MJ - Voban
22h. Rotoract - Elektrovojvodina
Cetvrtak - 03.02.2011.
18h. Cistoca I - G.U.S.
19h. FarmakomMB - Narodna Apoteka
20h. Tra Duga - Oris
21h. Pravnici - VIP Group
22h. Somborske Novine - Cistoca II
Poslednja izmena 30.01.2011. u 17:12
NA NEDAVNO ODRZANOM TURNIRU GRADA SOMBORA,TJ. KUPU SOMBORA U BOWLINGU, KOJI JE ZAPOCEO 10.01.2011. KROZ PRVI KRUG KVALIFIKACIJA PROSLE SU SLEDECE EKIPE:
1. VIP GROUP
2. CISTOCA I
3. FARMACOMMB
4. PROGRAMERI
5. TRA DUGA
6.GRADING
KROZ NAREDNI KRUG RAZIGRAVANJA ZA PREOSTALA DVA MESTA KOJA VODE U FINALNI DEO, PROSLE SU EKIPE
7. RISTEX
8. M.J.
U FINALNOM DELU KUPA SOMBORA, ZAPOCETOM U 18h , 13.01.2011., PRVA TRI MESTA SU ZAUZELE EKIPE
1. FARMACOMMB
2. VIP GROUP
3. GRADING
CESTITAMO UCESNICIMA I ZAHVALJUJEMO SE NA UCESCU.
DO NEKOG NOVOG OKRSAJA, DO NOVIH TURNIRA !
VAS BOWLING STONES
Poslednja izmena 15.01.2011. u 11:17
Novogodisnji turnit 2
ZA SVE LJUBITELJE BOWLINGA
Bowling Stones centar organizuje Novogodisnji ekipni turnir, odnosno kup grada Sombora!!
ponedeljak 10. januara igraju se kvalifikacije od 18h, dok ce 13. januara da se odigra finalni deo turnira.
Prijavite svoj tim i odigrajte koji mec .
Zagrevanje pred pocetak Biznis Lige Stones
Vas BowlingStones
Poslednja izmena 08.01.2011. u 13:28
Novogodisnji turnir
Protekle nedelje odigran je Nowogodisnji turnir (pojedinacno!)u bowling-u, , u Bowling Stones centru , Sombor.
Od prijavljenih 45 ucesnika medju prvih 16 su se plasirali:
1. Bojan Figura ( Vojvodina Lek )
2. Milan Trkulja ( Vojvodina Lek)
3. Janjic Marko ( Cistoca 1 )
4. Milan Vuckovic ( VIP Group )
5. Goran Videkanic ( Grading )
6. Marko Minic ( Tra Duga )
7. Marija Trkulja ( Gradska Uprava Sombor )
8. Slobodan Naumov ( Farmacom MB)
9. Tolic Nedeljko ( Grading )
10. Susilovic ( Vojvodina Lek )
11. Nikola Galetin ( Farmacom MB)
12. Dusan Radonjic ( VIP Group )
13. Srdjan Vezmar ( Gradska Uprava Sombor )
14. Aleksandar Peic ( Cistoca 1)
15. Nikola Zivanovic
dok su za poslednje 16 mesto i prolaz medju 16 najboljih igrali
1. Saca Sic
2. Slobodan Bunjevcev
3. Jovan Varga
4. Savic Zoran
U finalnom delu Novogodisnjeg turnira prva tri mesta su zauzeli
1. Milan Trkulja
2. Slobodan Naumov
3. Marko Janjic
Svim ucensnicima se zahvaljujemo na ucestvovanju i zelimo srecne novogodisnje praznike.
Vas Bowling Stones Poslednja izmena 26.12.2010. u 16:00
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Deseto kolo :
Ponedeljak - 24.01.2011.
18h. Tra Duga - Cistoca I
19h. Jelen Pivo - MJ
20h. Narodna Apoteka - Elektrovojvodina
21h. Rotaract - B.S.U.
22h. Pravnici - G.U.S.
Cetvrtak - 27.01.2011.
18h. Somborske Novine - Oris
19h. Vojvodina Lek - I Vojvodjanska Stapar
20h. FarmakomMB - Cistoca II
21h. Grading - Vip Group
22h. Heat Wave - Voban Poslednja izmena 16.12.2010. u 22:18
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Deveto kolo:
Ponedeljak - 17.01.2011.
18h. Cistoca II - Vojvodina Lek
19h. VIP Group - Narodna Apoteka Sombor
20h. Cistoca I - Jelen Pivo
21h. G.U.S. - Rotaract
22h. B.S.U. - FarmakomMB
Cetvrtak - 20.01.2011.
18h. Tra Duga - Elektrovijvodina
19h. MJ - Somborske Novine
20h. Oris - Heat Wave
21h. Voban - Pravnici
22h. I Vojvodjanska Stapar - Grading Poslednja izmena 16.12.2010. u 22:14
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
20.12.2010.
NOVOGODISNJI TURNIR POJEDINACNO
-kvalifikacije-
23.12.2010.
NOVOGODISNJI TURNIR POJEDINACNO
- finale -
Za sve igrace Biznis Lige Bowling Stones-a bez kotizacije, a za ostale igrace kotizacija 200 din/po igracu. Prijave za ucesnike do 19.12.2010.
Dame i deca do 15god krecu sa 18 pinova hendikepa.
Vas Bowling Stones!
Pravila Igranja na Novogodisnjem turniru!!
NOVOGODIŠNJI TURNIR 2010
PRIJAVE DO 19.12.2010 GOD. TAKMIČENJE POČINJE 20.12.2010 GOD. U 18 H
TAKMIČARI KOD PRIJAVE NAJAVLJUJU OKO KOLIKO SATI BI IM ODGOVARALO NASTUPATI U KVALIFIKACIJAMA
SVAKI TAKMIČAR BACA POJEDINAČNO DVA KRUGA , STIM DA POSLE SVAKOG KRUGA MENJA STAZU.BELEŽI SE UKUPAN REZULTAT POSLE DVA BAČENA KRUGA
U SLUČAJU DA NIJE ZADOVOLJAN REZULTATOM IGRAČ IMA PRAVO DA ODMAH UPLATI KOTIZACIJU OD 200,00 DIN. I BACA PONOVO DVA KRUGA I UBELEZI BOLJI REZULTAT
16 TAKMIČARA KOJI U ZBIRU POSTIGNU NAJBOLJE REZULTAT ULAZE U FINALNI DEO NOVOGODIŠNJEG TURNIRA
ZENE I DECA IMAJU 8 HENDIKEP POENA PO SVAKOM KRUGU KOJI IM SE DODAJU NA UKUPNO OSTVARENI ZBIR POENA
FINALNI DEO TURNIRIRA ODIGRAVA SE 23.12.2010 GOD POČEV OD 18 H
IGRA SE PO PRINCIPU ČOVEK NA ČOVEKA
PRVOPLASIRANI IGRAČ POSLE KVALIFIKACIJA PROTIV 16 IGRAČA DVA KRUGA SA IZMENOM STAZA POSLE PRVOG KRUGA, U SLUČAJU NEREŠENOG REZULTATA POBEDJUJE IGRAČ KOJI JE OSTVARIO VIŠE OBORENIH ČUNJEVA A U SLUAČAJU UKUPNO JEDNAKOG REULTATA BACA SE JEDNO DODATNO BACANJE DO KONAČNE POBEDE
8 POBEDNIKA NASTAVLJA TAKMIČENJE PO ISTOM PRINCIPU POBEDNIK IZ PRVOG STUSRETA SA POBEDNIKOM IZ 8 SUSRETA
4 PRVOPLASIRANA IGRAČA NASTAVLJAJU TAKMIČENJA PO ISTOM PRINCIPU
PORAŽENI ODIGRAVAJU MEČ ZA TREĆE MESTO A POBEDNICI ODIGRAVAJU FINALNI MEČ ZA POBEDNIKA NOVOGODIŠNJEG POJEDNINAČNOG TURNIRA BOWLINGSTONES SOMBOR
BOWLING KLUB BOWLINGSTONES SVIM TAKMIČARIMA ZELI DA POSTIGNU NAJBOLJI REZULTATI A ZA NAJUSPESNIJE SU OBEZBEDJENE I ADEKVATNE NAGARADE.
VAS BOWLINGSTONES Poslednja izmena 13.12.2010. u 16:49
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
14.02.2011.
TURNIR ZALJUBLJENIH
MESOVITI PAROVI - BEJKER SISTEM! Poslednja izmena 06.11.2010. u 17:55
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Osmo kolo:
Ponedeljak - 13.12.2010.
18h. MJ - I Prva Vojvodjanska Stapar
19h. Voban - B.S.U.
20h. Jelen Pivo - Elektrovojvodina
21h. Rotaract - FarmakomMB
22h. Cistoca I - VIP Group
Cetvrtak - 16.12.2010.
18h. Oris - Cistoca II
19h. G.U.S. - Tra Duga
20h. Heat Wave - Grading
21h. Somborske Novine - Narodna Apoteka
22h. Vojvodina Lek - Pravnici Poslednja izmena 06.11.2010. u 13:00
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Sedmo kolo:
Ponedeljak - 06.12.2010.
18h. Grading - Somborske Novine
19h. Elektrovojvodina - Cistoca I
20h. B.S.U. - G.U.S.
21h. FarmakomMB - Pravnici
22h. Narodna Apoteka - Jelen Pivo
Cetvrtak - 09.12.2010.
18h. Vojvodina Lek - Heat Wave
19h. Oris - I Vojvodjanska Stapar
20h. Cistoca II - Voban
21h. VIP Group - MJ
22h. Rotaract - Tra Duga Poslednja izmena 06.11.2010. u 12:54
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Sesto kolo :
Ponedeljak - 29.11.2010.
18h. Heat Wave - Elektrovojvodina
19h. Oris - G.U.S.
20h. Jelen Pivo - I Vojvodjanska Stapar
21h. Somborske Novine - VIP Group
22h. Tra Duga - Voban
Cetvrtak - 02.12.2010.
18h. MJ - BSU
19h. Cistoca I - Cistoca II
20h. Pravnici - Narodna Apoteka
21h. Rotaract - Grading
22h. FarmakomMB - Vojvodina Lek Poslednja izmena 06.11.2010. u 12:28
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Peto kolo :
Ponedeljak - 22.11.2010.
18h. Vojvodina Lek - Jelen Pivo
19h. Elektrovojvodina - Oris
20h. Cistoca II - BSU
21h. Pravnici - Tra Duga
22h. Grading - Cistoca I
Cetvrtak - 25.11.2010.
18h. FarmakomMB - Somborske Novine
19h. I Vojvodjanska Stapar - G.U.S.
20h. VIP Group - Voban
21h. Rotaract - Heat Wave
22h. MJ - Narodna Apoteka Poslednja izmena 06.11.2010. u 12:22
Cetvrto kolo :
Ponedeljak - 15.11.2010.
18h . Vojvodina Lek - Elektrovojvodina
19h . Cistoca I - Oris
20h . Grading - Narodna Apoteka
21h . Tra Duga - MJ
22h . Heat Wave - B.S.U.
Cetvrtak - 18.11.2010.
18h . Jelen Pivo - Voban
19h . Somborske Novine - G.U.S.
20h. Rotaract - I Vojvodjanska Stapar
21h. FarmacomMB - VIP Group
22h. Pravnici - Cistoca II Poslednja izmena 06.11.2010. u 12:15
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Poslednja izmena 06.11.2010. u 12:07
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Raspored utakmica bowling biznis lige
BowlingStones Sombor:
Trece kolo:
Ponedeljak 8.11.2010.:
18:00 Oris - VIP group
19:00 Gradska Uprava SO. - Čistoća II
20:00 Pravnici - Rotarakt
21:00 Čistoća I - Narodna Apoteka
22:00 MJ - Elektrovojvodina
Četvrtak 11.11.2010.:
18:00 Voj.Banka - I Voj. SL.
19:00 Heat Wave - FarmakomMB
20:00 Somborske N. - Remecoo
21:00 B.S.U. - Tra Duga
22:00 Grading - Jelen Pivo
Poslednja izmena 25.10.2010. u 15:11
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Raspored utakmica bowling biznis lige
BowlingStones Sombor:
Drugo kolo:Ponedeljak 1.11.2010.:
18:00 Voj.banka - Elektrovojvodina
19:00 BSU - I Voj. SL.
20:00 Heat Wave - Pravnici
21:00 MJ - Grading
22:00 Čistoća II -Tra duga
Četvrtak 4.11.2011.:
18:00 Gradska uprava SO - VIP group
19:00 Čistoca I - Remecco
20:00 Jelen Pivo - FarmacomMB
21:00 Somborske N. - Rotaract
22:00 Narodna Apoteka - Oris
Poslednja izmena 24.10.2010. u 18:01
Bowling Stones Biznis Liga 2010/2011
Poslovni ljubitelji bowlinga:
Druga Sezona bowling Biznis Lige Bowling Stones Sombor 2010/11 počinje 25.10.2010.
Otvoreno prvenstvo Sombora 2010 koje je odigrano 23.10. i okupilo 30 takmicara je pokazalo da je bowling jedan od najuzbudljivijih sportova.
U finalu posle 6 game-ova:
prvo mesto Janjic Marko Čistoća Sombor 942 pina
drugo mesto Vesić Vlada Kendy Beograd 941 pin
treće mesto Minić Marko Tra-Duga Sombor 881 pin
A u malom finalu posle 6 game-ova:
1. mesto Aćimvic Mladen Beograd 798 pinoa
2. mesto Vučković Branko Sombor 793 pina
3. mesto Trkulja Marija Sombor 775 pinova
Raspored utakmica bowling biznis lige BowlingStones Sombor:
Prvo kolo:Ponedeljak 25.10.2010.:
18:00- Somborske Novine - Čistoca I
19:00- Pravnici - Oris
20:00- Heat Wave - MJ
21:00- FarmakomMB - Gradska Uprava Sombor
22:00- Rotaract - Voban
Četvrtak 28.10.2010.:
18:00- Elektrovojdina - Vip Group
19:00- Narodna Apoteka - I vojvodjanska Stapar
20:00- Grading - Čistoća II
21:00- Remecco - Bowling Stars United
22:00- Tra-Duga - Jelen Pivo
Poslednja izmena 24.10.2010. u 17:13
|